مشخصات

موارد دیگر
نازی
23 پست
زن

دنبال‌کنندگان

نازی
نازی
قُلْ هُوَ رَبِّي لَا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ عَلَيْهِ تَوَكَّلْتُ وَإِلَيْهِ مَتَابِ بگو: او خدای من است و جز او خدایی نیست، من بر او توکل کرده‌ام و روی امیدم همه به سوی اوست. "رعد ۳۰"
نازی
نازی
آدمها را مهم نکنید! همانطور که زیرشان را خط میکشید، به آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید، آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسید، به آنها یادآوری کنید که این خود ِشما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید، تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارند، شروع کنید... خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید!
نازی
نازی
لقمان حکیم گوید: روزی در کنار کشتزاری از گندم ایستاده بودم خوشه هایی از گندم که از روی تکبر سر برافراشته و خوشه های دیگری که از روی تواضع سر به زیر آورده بودند نظرم را به خود جلب نمودند و هنگامی که آنها را لمس کردم، •• شگفت زده شدم •• خوشه های سر برافراشته را تهی از دانه و خوشه های سر به زیر را پر از دانه های گندم یافتم با خود گفتم: در کشتزار زندگی نیز چه بسیارند سرهایی که بالا رفته اند اما در حقیقت خالی اند
نازی
نازی
میدونی موقع تولد وقتی خدا داشت بدرقمون میکرد چی گفت!!!!!!!؟؟؟؟؟ گفت: داری به دنیایی میری که غرورت را میشکنن و به احساس پاکت سیلی میزنن نکنه ناراحت بشی من تو کوله پشتیت عشق گذاشتم تا ببخشی! خنده گذاشتم. تا بخندی! اشک گذاشتم. تا گریه کنی!!!!!!! ومرگ گذاشتم تا بدونی دنیا ارزش بدی کردن نداره! پس خوب باش و خوبی کن.
نازی
نازی
قضیه این کاربران با اسم و پستای لاتین چیه؟؟؟
نازی
نازی
کاش میشد زندگی تکرار داشت . . . لااقل تکرار را یکبار داشت . . . ساعتم برعکس میچرخید.... ومن برتنم میشد گشاد این پیرهن  آن دبستان ، کودکی ، سرمشق آب .  پای مادر هم برایم جای خواب . . .  خود برون میکردم از دلواپسی . . . دل نمیدادم به دست هر کسی . . .  عمر هستی ، خوب و بد بسیار نیست حیف هرگزقابل تکرار نیست
نازی
نازی
دوست داشتن زوری نیست، اختیاری ست ... اِداری هم نیست. ساعت کار ندارد، شبانه روزی‌ست ... خواب و خوراک نمی‌شناسد ... شوخی نیست، جدی هم نیست! یک بازی ست که بَلد بودن و قاعده‌ی خودش را خودش تعیین می‌کند. دوست داشتن یا هست یا نیست! حدِ وسط ندارد ..
نازی
نازی
{-43-}
نازی
نازی
در سکوت شب نقش رویاهایت را به تصویر بکش ایمان‌داشته باش به خدایی که نا امید نمی کند و رحتمش بی پایان است شبتون بخیر{-29-}
نازی
نازی
‌زندگی هيچ چيزِ بزرگی ندارد. زندگی پُر است از چيزهای كوچک، اما اگر تو بدانی كه چطور .. با اين چيزهایِ كوچک خوش باشی، آنها را به چيزهای بزرگ دگرگون خواهی كرد.
نازی
نازی
چون تو دارم ... همه دارم ... دگرم هیچ نباید....
دیدگاه · 1398/02/26 - 00:44 1 +
نازی
نازی
برای همدل خود، لازم نیست همه چیز را بگویی تا او اندکی از تو را بفهمد؛ بلکه کافی است اندکی بر زبان بیاوری تا او همه‌ی تو را دریابد ...!
نازی
نازی
آشفته و مشتاق و... پريشانِ توام "من "...
نازی
نازی
⁣ژاپنیها میگویند: اگر فریاد بزنی؛ به صدایت گوش میدهند... و اگر آرام بگویی؛ به حرفت گوش میدهند... قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را...!
نازی
نازی
برای زندگی «قانون مهربانی» بگذاریم!!! هرکه اخم کند جریمه‌اش لبخند... هر که لبخند بزند پاداشش عشق باشد... قانون مهربانی پاداش و مجازاتش شیرین است...
صفحات: 1 2

فیس بوک ایران · قدرت گرفته توسط فیس بوک ایران