خیلی خیلی حساس

مشخصات

موارد دیگر
Amir
38 پست
مرد

دنبال‌کنندگان

Amir
Amir

خر وصیّت کرد : فرزندم ! بیا و ‌خر نباش ! این همه خر بوده ای ، کافی ست ، پس دیگر نباش ! یا تلاشت را بکن با پارتی پُستی بگیر ! یا فرار مغزها کن ! توی این کشور نباش ! کار کردن مثل خر در شأن ما هرگز نبود ! همتی کن وارثِ این شغل زجرآور نباش ! سعی کن یا رانت خواری یا زمین خواری کنی ! هر چه می خواهی بخور اما پی عرعر نباش ! آخورت را پُر کن و تنها خودت از آن بخور ! بیخودی دلسوز اسب و قاطر و اشتر نباش ! از مترسک هم نترس ، اصلا به او جفتک بزن ! لیک روی خط قرمزهای گاو نر نباش ! کهنه پالانی به تن کن ، حفظ ظاهر کن ولی در تجمّل از الاغ کدخدا کمتر نباش ! گوسفندان را بترسان از جهان آخرت ! باطناً اما خودت هرگز بر این باور نباش ! هر چه در دِه یونجه موجود است ، یک ‌شب جمع کن ! صبحش از اینجا برو ، یک لحظه هم اینور نباش ! تیز اگر باشی دُمَت را هم نمیگیرد کسی حال و ‌حولت را بکن ، دلواپس کیفر نباش !

Amir
Amir

سلام بچه ها از تبریز یا آذربایجان شرقی کسی داریم اینجا؟

Amir
Amir

امروز از هیچ چیز ایراد نگیر قول میدهم خورشید درخشانتر پرنده ها خوش آوازتر و همه مهربانتر خواهند بود امروز دنیای قشنگی آرزو دارم واسه همه شما عزيزان

Amir
Amir

رفتی و ندیدی که چه محشر کردم با اشک ، تمام کوچه را تر کردم وقتی که شکست بغض تنهایی من وابستگی ام را به تو باور کردم

Amir
Amir

در رفاقت رسم ما جان دادن است. هر قدم را صد قدم پس دادن است هرکه بر ما تب کند جان می دهیم. ناز او را هر چند باشد می خریم

دیدگاه · 1398/03/6 - 16:20 1 +
Amir
Amir

به قداست زیباترین واژه ها که از آسمان می بارند آرزو می کنم در این شبهای مبارک زیباترینها را از دستان خدا هدیه بگیرید التماس دعا

Amir
Amir

اگر افسردگی دارید، در حال زندگی در گذشته هستید. اگر اضظراب دارید، درحال زندگی در آینده هستید. اگر آرامش دارید درحال زندگی در زمان حال هستید . . .

Amir
Amir

قبل از ازدواج چشمهایت را کاملا باز کن. اما بعد از ازدواج کمى چشمهایت را ببند . . . کاش در دهکده ی عشق کمی فراوانی بود / کاش در بازار صداقت کمی ارزانی بود ای کاش اگر لطف به هم می کردیم / مختصر بود ولی ساده و پنهانی بود . .

Amir
Amir

بــــــه یــــاد داشـــتـه بـــــاش : آیـــــنـده کــــتـابـی اســت کـــه امــــروز مــــی نـــــویــسی پـــــس چــــیـــزی بــــنـویـــس کـــه فـــــردا از خــــوانــدن آن لـــــذت بــــبـری . . .

Amir
Amir

آدم ها را بخاطر اینکه باعث نا امیدی شما می شوند سرزنش نکنید خودتان را سرزنش کنید که بیش از حد از آنها انتظار دارید

Amir
Amir

گرقرار باشد خوبی ما، وابسته به رفتاردیگران باشد.. این دیگرخوبی نیست؛ بلکه معامله است... می شود پروانه بود و به هرگلی نشست.. اما بهتراست مهربان بود وبه هردلی نشست..!! میگویند هر وقت دلت برای کسی تنگ شد... نگاهش کن" نبود , صدایش کن" نشنید , دعایش کن..

Amir
Amir

گذشته دروغی بیش نیست...! و خاطره بازگشتی ندارد و هر بهاری که میگذرد دیگر برنمیگردد... و حتی شدید ترین و دیوانه کننده ترین عشق ها نیز حقیقتی ناپایدارند.

Amir
Amir

دستت را که میگیرم می دانم ناب تر از تو دست های تو دستی نیست ! میدانم ماندنی تراز نگاه تو چشمی نیست برای خنـده هایم می خندی برای گریه هایم شانه می شوی ! می دانم برای راست گفتن مستی نمی خواهی پس همیشه درقلبم میمانی .

Amir
Amir

تا زنده ای در برابر کسی که به خودت علاقه مند کردی مسئولی! مسئولی در برابر غم هایش در برابر اشکهایش در برابر تنهاییش اگر روزی فراموش کردی دنیا به یادت خواهد آورد!

Amir
Amir

گاهی یک مرد بهانه دلخوشی یک زن میشود و یک زن بانی خوشبختی یک مرد... زندگے کوتاه است کاش بهانه و بانی باشیم... ___________****___________

صفحات: 1 2 3

فیس بوک ایران · قدرت گرفته توسط شِیرترانیکس فارسی