به شبکه اجتماعی "فیس بوک ایران" خوش آمدید

فیسبوک ایران (نایس فان ) یک شبکه اجتماعی ِ قدرتمند ِ مبتنی بر وب است که کاربران آن می‌توانند یک ارسال با طول بیشتر از 1000 کاراکتر بهمراه تصویر، ویدئو، لینک و فایل داشته و با دنبال کردن کاربران، افکار و نظرات خود را با سایرین به اشتراک بگذارند. گروه‌ها، کارمندان، همکاران و انجمن‌ها با ایجاد یک شبکه اختصاصی قادر به ارتباط با یکدیگر بوده و به کمک تکنولوژی آر‌اِس‌اِس می‌توانند تازه ترین‌های سایت را پیگیری نمایند. فیس بوک ایران توسط هر وسیله‌ی متصل به اینترنت از جمله تلفن همراه دنبال‌پذیر است!

هم‌اکنون به ما بپیوندید!

تبلیغات


Leona Maxted
Leona Maxted
With around fifteen decades of experience as a skilled magician in England, I am heading to idea you the real insider secrets of selecting.
دیدگاه · 1398/03/27 - 01:16 ·
hoosein22
291713649-parsnaz-com.jpg hoosein22
9
دیدگاه · 1398/03/27 - 01:03 ·
Arvin
rps20190616_215808.jpg Arvin
Lawerence Corley
Lawerence Corley
With in excess of fifteen years of knowledge as a professional magician in England, I am likely to suggestion you the genuine secrets and.
دیدگاه · 1398/03/26 - 23:12 ·
امیر
455932580_309570.jpg امیر
بباف مویت را مگر مرا آن مو طناب دار شود...مرا بکش بالاچنان که عاطفه ت جریحه دار شود
Hosein
Hosein
با یک نابینا میشود آهنگ گوش کرد با یک کَر و لال میشود شطرنج بازی کرد با یک معلول ذهنی میشود رقصید با یک بیمار سرطانی میشود از زندگی گفت با یک آدم نشسته روی ویلچر میشود قدم زد ولی با با یک آدم بی احساس، نه میشود حرف زد ، نه بازی کرد ، نه قَدم زد و نه شاد زندگی کرد!!!!! یک ضرب المثل چینی می گوید برنج سرد را می توان خورد، چای سرد را می توان نوشید اما نگاه سرد را نمی توان تحمل کرد..... مهم نیست که کَف پات شُستی یا نه؟! حتی مهم نیست کف پات نَرمه یا زِبر اما این مهمه که وقتی از زندگی کسی رد میشی؛ رد پای قشنگی از خودت به جا بگذاری****** همیشه میشه تموم کرد فقط بعضی اوقات دیگه نمیشه دوباره شروع کرد..... مواظب همدیگه باشیم! از یه جایی به بعد............دیگه بزرگ نمیشیم؛ پیر میشیم از یه جایی به بعد ........... دیگه خسته نمیشیم؛ می بُریم از یه جایی به بعد ............دیگه تکراری نیستیم؛ زیادی هستیم...!!! پس قدر خودمون ، دوستانمونو زندگیمونو کلا حضور خوشرنگ مون رو تو صفحه ی دفتر خلقت بدونیم و اِلا محبّت تجارت پایاپای نیست!
Hosein
Hosein
لیاقت چیزی نیست که شما از توی شناسنامه یا چهره افراد بفهمید! لیاقت چیزی نیست که انتهای یک راه طولانی مشخص شود ! بلکه لیاقت حاصل یک لحظه ندیده گرفتن، بی احترامی، بی توجهی، فرد مقابل به شما ، به خاطر دیگران است ، در جواب تمام خوبی ها! خودتان را هدر آدم بی لیاقت های زندگی نکنید ... !
Hosein
Hosein
ﭼﻪ ﺍﻧﺴﺎﻧﻬﺎیی ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻣﻴﻦ، ﻣﺸﻬﻮﺭ ﻭ ﻣﻌﺮﻭﻓﻨﺪ، ﻭلی ﻧﺰﺩ خدا، بی ﻧﺎﻡ ﻭ ﻧﺸﺎﻥ ﭼﻪ ﺍﻧﺴﺎﻧﻬﺎیی ﺩﺭ ﺯﻣﻴﻦ بی ﻧﺎﻡ ﻭ ﻧﺸﺎﻧﻨﺪ ! ﻭلی ﻧﺰﺩ خدا ، ﻣﻌﺮﻭﻑ ﻭ ﺻﺎﺣﺐ ﻧﺎﻡ ، ﻣﻌﻴﺎﺭ ﺳﻨﺠﺶ ﻧﺰﺩ خدا ، ﺗﻘﻮﺍ ﻭ ﭘﺮﻫﻴﺰﮔﺎﺭﻳﺴﺖ، ﻧﻪ ﺯﻭﺭ ﻭ ﻗﺪﺭﺕ ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ ﻭ ﮔﺮﺍمی ﺗﺮﻳﻦ ﺷﻤﺎ ﻧﺰﺩ خدا، ﭘﺮﻫﻴﺰﮔﺎﺭﺗﺮﻳﻦ ﺷﻤﺎﺳﺖ. ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‎‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
Hosein
Hosein
حاج اسماعيل دولابي ميگفت «وقتي به خدا بگويي خدايا من غير از تو كسي را ندارم؛ خدا غيور است و خواسته‌ات را اجابت مي‌كند» خدايا! گره‌هاي زندگي‌مون رو باز كن، شادي رو بهمون برگردون
وحید
وحید
یکی بود یکی نبود ، یکی بود که انگاری اینم نبود ، توی فکر این یکی اون یکی بود ، اون یکی پس کجا بود ، قصه شد بود و نبود ، این یکی هم تو خودش گم شده بود ، اون نبود اینم نبود ، توی قصه که دیگه کسی نبود ، کلاغ قصه ی ما هم پر گشود ، شعر از وحید (یاد ایامی)
دیدگاه · 1398/03/26 - 20:42 ·
AMIRALI
AMIRALI
شاد بودن بی هیچ دلیلی را امتحان کنی تا در ان استاد شویم همانگونه که در غمگین بودن بدون دلیل به مهارت رسیده ایم
دیدگاه · 1398/03/26 - 17:58 · 2 + / 0 -
AMIRALI
AMIRALI
زندگی مانند یک آینه است هنگامی که در آن لبخند بزنیم بهترین نتایج را به دست خواهیم آورد
دیدگاه · 1398/03/26 - 17:57 · 1 + / 0 -
مهرداد
مهرداد
هرگز منتظر "فرداى خيالى" نباش. سهمت را از "شادى زندگى" همين امروز بگير. فراموش نکن "مقصد" هميشه جايى در "انتهاى مسير" نيست! "مقصد" لذت بردن از قدمهايی است که بین مبدا تا مقصد بر می‌داریم! ! نگران فردا مباش، از گندم زار من و تو مشتی کاه میماند برای بادها.
nafas
IMG_20170829_184031.jpg nafas
تنهایی خیلی نامرده اخه یهو عاشق میشی و از چشم میوفتی {-57-}
مهدی ...
مهدی ...
هعیییی ... رفیقان یک به یک رفتند و رفتند
5 دیدگاه · 1398/03/26 - 16:20 در متاهل ها · 1 + / 1 -
صفحات: 12 13 14 15 16

ورود

نام کاربری: رمز عبور:
نسخه‌ی موبایل ببینید » http://nicefun.ir/m

آخرین آنلاین‌ها

کاربران فعال

گروه‌های فعال

برچسب ها


فیس بوک ایران · قدرت گرفته توسط شِیرترانیکس فارسی