برای آرماش متاهلین گرامی

کاربران گروه

نمایش همه

مدیران گروه

برچسب‌های کاربری

متاهل ها

گروه عمومی · 13 کاربر · 67 پست
مهدی ...
17-14-520x245.jpg مهدی ...
زن ها دوست ندارند ... نیاز دارند
نیاز به عشق .. نیاز به محبت .. نیاز جنسی .. نیاز مالی
هر مردی بتواند این نیاز ها را برطرف کند مطلوب یک زن است .
و اگر نتواند طرد خواهد شد .
با طناب دوستت دارم زن ها به چاه غفلت نروید .
حتی اگر تمام این نیاز ها را برطرف کنید کافیست زمان کمی درنگ کنید .
آنگاه دیگر کسی شما را دوست نخواهد داشت .
دوستت دارم زن ها چیزی بیشتر از نیست .
...
افشای هویت گلاویژ حیدری زردویی Galawej Heidari
افشای هویت گلاویژ حیدری زردویی Galawej Heidari

جنگ پاوهPawe / Paveh ورسالت تاریخی ملت ایران در برابراشرار و ایران ستیزان وحامیان آنها


پس از انقلاب 1357وزوال حکومت پهلوی و مسلح شدن طوایف کرد(جاف) در اطراف پاوه در شمالغرب کرمانشاه مردم این شهر برای دفاع از خود در برابر مسلحین زروگو در قالب تشکلهای مردمی در مرداد 1358اقدام به تحصن در فرمانداری شهر و درخواست خلع سلاح عمومی کرده و پس از خلع سلاح افراد مسلح این امر با مخالفت طوایف مزبور و نیز احزاب مسلح کرد مانند دمکرات کردستان وغیره روبروشد. لذا در یک ائتلاف طوایف مسلح اطراف پاوه با گروهی از اعضای حزب دمکرات کردستان که پاوه ای بودند در قوری قلعه به گردهمایی دست زده و پس از پیوستن برخی هواداران سالارجاف وافراد اتحادیه میهنی کردستان عراق با حمایت تسلیحاتی و مادی از دولت بعث عراق اقدام به حرکت به سوی پاوه و محاصره شهر کرده که یک هفته طول کشید ورسیدن خواروبار و آذوقه و حتی آب آشامیدنی به شهر قطع گردید و طی آن اشرار منطقه اورامانات با بلند گو زنان پاوه را با الفاظ رکیک به تجاوز جنسی تهدید میکردند و در بیمارستان شهر سربازانی را که از آن حراست میکردند باسارت درآورده و بهمراه سربازان زخمی که در بیمارستان بستری بودند کشان کشان پای دیوار نهاده توسط فردی بنام مچه (مصطفی ایناخی) و حبیب ایناخی دارودسته آنها تیرباران شدند. با این حال هنگام حرکت ارتش به سوی پاوه در 26 مرداد 58 بدلیل خیانت برخی از عناصر هوانیروز و نیروی هوایی و نیروی زمینی که با گروههای ضد حکومتی سمپاتی نشان میدادند اشرار مسلح موفق به فرار به خاک عراق شده با اینکه ارتش قادربودآنها را قلع و قمع کند. از اینرو دولت گروهی از هواداران دوآتشه احزاب کردی را دستگیر و مجازات کرد و گویا همسرگلاویژحیدری زردویی از جمله این افراد بود. لکن پس از شکست این غائله سران حزب دمکرات ودر راس آن حاج عبدالرحمن حیدری پدر گلاویژبه انتقام دامادش در اردیبهشت ماه بمدت یکهفته شهر پاوه را از جانب کوه آتشگاه مورد حمله خمپاره ای قراردادند که از سوی حزب بعث در اختیارآنها نهاده شده بود و دهها تن از مردم غیرنظامی در پاوه را بقتل رساند. حال گلاویژ حیدری در سوئد مکررا از راه سازمانهای موسوم به حقوق بشر درباره قتل عام خانواده اش توسط حکومت کنونی به سخن بمیان میاورد در حالکیه پدر و برادر او که در جنگ مسلحانه کشته شده اند قاتل دهها تن از مردم غیر نظامی پاوه هستند. در اینجا آنچه مهم است نقش و رسالت تاریخی مردم ایران در برابر تجزیه طلبان است . زیرا کسانی چون مصطفی ایناخی یا حاج عبدالرحمن و سایر اعضای گروههای تجزیه طلب فقط دشمن نظام یا حکومت بخصوصی نیستند بلکه دشمن ملت ایران و تمامیت ارضی آن بوده و از سوی دشمنان ایران خواب تجزیه آن را در سر میپرورانند. اینجاست که قاطبه ملت ایران و همه ایراندوستان که تجزیه ایران خط قرمز آنان است چه در داخل و چه در خارج باید این تهدید را کوچک نینگارند و برای رویایی دوباره با این اشرار و خائنان همواره آماده باشند.

افشای هویت گلاویژ حیدری زردویی Galawej Heidari
افشای هویت گلاویژ حیدری زردویی Galawej Heidari
افشای هویت گلاویژ حیدری زردویی Galawej Heidari

جنگ پاوه و افشای گلاویژ حیدری زردویی فرزند حاج عبدالرحمن حیدری معدوم
پس از انقلاب 1357 و سیل ورود افراد مسلح به داخل پاوه و ایجاد جو ناامنی بویژه از ناحیه برخی از طوایف در اطراف پاوه مردم این شهر در قالب کمیته های مردمی در مرداد 1358اقدام به خلع سلاح آنها کرده و این امر با مخالفت اشرار منطقه و نیز احزاب مسلح کرد مانند دمکرات کردستان وغیره روبروشد. لذا در یک ائتلاف نامقدس طوایف مسلح اطراف پاوه با گروهی از اعضای حزب دمکرات کردستان که بعضا پاوه ای بودند ونیز برخی هواداران سالارجاف وافراد اتحادیه میهنی کردستان عراق و با حمایت تسلیحاتی و مادی از دولت بعث عراق اقدام به محاصره پاوه کرده که یک هفته طول کشید و طی آن اشرار منطقه اورامانات با بلند گو زنان پاوه را با الفاظ رکیک به تجاوز جنسی تهدید میکردند و در بیمارستان سربازانی را که از آن حراست میکردند باسارت درآورده و بهمراه سربازان زخمی که در بیمارستان بستری بودند کشان کشان پای دیوار نهاده توسط فردی بنام مچه (مصطفی ایناخی) ودارودسته اش تیرباران شدند و آب و ورود مواد غذایی و ... را به مرکز شهر قطع کردند. با این حال هنگام حرکت ارتش به سوی پاوه در 26 مرداد 58 بدلیل خیانت برخی از عناصر هوانیروز و نیروی هوایی که با گروههای ضد حکومتی سمپاتی نشان میدادند اشرار مسلح موفق به فرار به خاک عراق شده بااینکه قادربودند صدهاتن از اشرار را هلاک کنند و تنها افرادیکه هواداران گروههای تجریه طلب بوده و نقش مستقیم در جنگ نداشتند گرفتار قهر دولت گردیند و گویا همسر این خانم از جمله این افراد بود. لکن پس از شکست این غائله در سال 1359 پدر گلاویژ حیدری که حاج عبدالرحمن نام داشت به انتقام دامادش در اردیبهشت ماه بمدت یکهفته شهر پاوه را از جانب کوه آتشگاه مورد حمله خمپاره ای قرارداد که از سوی حزب بعث در اختیار وی نهاده شده بود و دهها تن از مردم غیرنظامی در پاوه را بقتل رساند. حال این زن که در سوئد لانه کرده مکررا از راه سازمانهای موسوم به حقوق بشر درباره قتل عام خانواده اش توسط حکومت کنونی به نشخوار میپردازد در حالکیه پدر و برادر او که در حنگ مسلحانه هلاک شده اند قاتل دهها تن از مردم غیر نظامی پاوه هستند.

مهدی ...
ima12ges.jpg مهدی ...

مجنونم و دل زده از لیلیا خیلیاز خیلیا
نمونده از جوونیام نشونی پیر شدم پیر تو ای جوونی
تنهایخونه ی سرد و سوت و کور
توی شبات ستاره نیست موندی و
اگرچه هیچکس نیومد سری به تنهاییت نزد
اما تو کوه درد باشو


[لینک ضمیمه]


مهدی ...
مهدی ...

#سلام


امیدوارم

باشه
مهدی ...
rise-and-shine-640x372.jpg مهدی ...

صبحتون

مهدی ...
مهدی ...

سلام به همه
صبحتون پر از
پر از

و سرشار ازباشه

مهدی ...
IMG08501691.jpg مهدی ...
مسئولین محترم لطفاً برای مِسکین ، مُسَکِن بیابید ...
مهدی ...
1930770_sTILNv_r_m.jpg مهدی ...
یه روز گرم تابستونی تو سال 67 (یادمه جنگ هنوز تموم نشده بود) با مادرم از خرید برمیگشتیم ...
تو یه مینی بوس آبی
همه چی خوب بود تا اینکه من ساک رو تو مینی بوس آبی جا گذاشتم ... دسته کوپن ها و کیف مادرم هم تو ساک بود
بعد از پیاده شدن 100 متر تو کوچه نرفته بودیم که مادرم گفت مهدی ساک کو ... من گشتم و گریه کردم
مادرم ناله میکرد که بدبختم کردی جواب باباتو چی بدم ؟ من فقط گریه میکردم
وسط هیاهوی مادرم و اشکهای روی صورتم
همون مینی بوس آبی سر کوچه برامون بوق زد ... بنده خدا یه مسیر رو رفته بود و برگشته بود
مینی بوس پر از مسافر بود ... با گریه طرفش رفتم
یادم نمیره که گفت پسرجان همه زندگیتون رو جا گذاشتی ؟
مادرم گفت تشکر کن ... بازم تشکر کن ... راننده اشکهای منو دید و دیگه چیزی نگفت
نمیدونم اون راننده الان کجاست ؟ اون مسافرا الان کجان ؟
هر جا هستید... چیزی رو به من یاد دادید
که هیچ موسسه و دانشگاهی نمیتونست یاد بده ...
مهدی ...
index.jpg مهدی ...

#صبحتون_به_خیر ...

sevilen497
sevilen497

نمیدونم چونشدمشدم... یا چونشدمشدم...

baran
IMG_20190629_073433_819.jpg baran

#باران

مهدی ...
images.jpg مهدی ...

لالا کن دختر زیبای شبنم ... این آهنگ رو بارها گوش دادم و اشک ریختم ... سه تا پله تو یه بعداظهر نحس ... خونریزی مغزی ...که قیافش یادم نمیاد ... همه عکسهاش رو به خاطر حال پدرم از بین بردن ... ندیدمش ... حسش نکردم ... ولی دلم براش خیلی تنگ شده ... اینطوریه ، دل برادر برای خواهر تنگ میشه ... حالا من موندم و یه...[لینک ضمیمه]

مهدی ...
index.jpg مهدی ...

#بمان ...

مهدی ...
1671322664-talab-org.jpg مهدی ...

امروز تولد همسرجانه ... تز بدید ... میخوام سورپرایزش کنم ...

صفحات: 1 2 3 4 5

فیس بوک ایران · قدرت گرفته توسط شِیرترانیکس فارسی